Predvode vlakana vidnog Splice vlakana optičkog kabela FTTHFTTX Pass 1550nm Odražavaju 1310nm FWDM Filter WDM cijena

Predvode vlakana vidnog Splice vlakana optičkog kabela FTTHFTTX Pass 1550nm Odražavaju 1310nm FWDM Filter WDM cijena

FTTH/FTTx proći 1550nm saviti 1310nm FWDM Filter WDM FTTX Filter WDM modul intenzivno koristi u EDFA, Raman pojačala

Function

FTTH/FTTx Pass 1550nm Odražavaju 1310nm FWDM Filter WDM

FTTX Filter WDM modul intenzivno koristi u EDFA, Raman pojačala, WDM mreža i optička instrumentacija zasniva se na tanki Film Filter (TFF) tehnologije. Uređaj spaja ili razdvaja svjetlo na različitim valnim duljinama u širokom valne. Može proširiti kapacitet jednog vlakana kako bi se postigla dvosmjerne komunikacije, tako da je naširoko koristi u optičke mreže nadogradnje i proširenja, ili uvesti nove sveobuhvatne poslovne itd.

Sopofiberprovides filtar temeljen valne divizija multipleksiranje (WDM) filter uređaji koje su prilagođene za određenu valnu duljinu bendova za posebne primjene. Kao što možda znate, GEPON sistem radi 1310/1490, tako da na CATV signala je isporučeno isti vlakana koristeći 1550nm, i FWDM je mjesto gdje ovo getand #39; s andquot; mixedandquot;.

Detalji stavke

Proći (prijenos) kanal: 1550nmReflection kanal: 1310nmHigh izolacija, pouzdanost i kanal isolationLow gušenje i odlične ekološke reliabilityRoHS usklađeno

Vrsta paketa

Čelična cijev paket za 250um gola vlakna i 900um vlakana
ABS okvir za 900um, 2.0 i 3.0mm vlakana
Napomena: 250um gola vlakna je previše finne biti opremljen s priključkom

Grañevini

Slika Aza T13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX Filter WDM
Slika Bza T15/R13, T13/R1415, T15/R1314, T1314/R15 FTTX Filter WDM

Aplikacija

Informacije o naručivanju

Stavka

Valna Duljina

Vlakna tipa

Vrsta paketa

Konektor

Dužine vlakna

FTTX Filter WDM

Kod

TX:Transmission valne Duljine range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

Čelične cijevi

ABS okvir

LGX kazeta

1U Rack Mount

Nijedna

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Ostali

1m
2m

RX: odraz valne Duljine range(nm)

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp; 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp; 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp; 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm


Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača koje predvode vlakana optičkog pletenica vlakana optičkog kabela ftthfttx proći 1550nm Odražavaju 1310nm fwdm filtar wdm cijenu za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi slobodan kupiti jeftini proizvodi izrađeni u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: Uvezivanje predvode optičkih vlakana optičkog kabela ftthfttx proći 1550nm Odražavaju 1310nm fwdm filtar wdm cijena proizvođača, tvornica, napravljen u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Kontaktiraj nas
SOPO optičke komunikacije Co

Adresa: JinDiDa industrija zona, Langkou industrija Pak, Dalang ulica, Longhua novi District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optičke komunikacije Co
foottop