1270nm ~ 1610nm CWDM/DWDM SFP primopredajnik 1,25 g Sfp Fiber Optički primopredajnik modul

1270nm ~ 1610nm CWDM/DWDM SFP primopredajnik 1,25 g Sfp Fiber Optički primopredajnik modul

1270nm ~ 1610nm CWDM/DWDM SFP primopredajnik 1,25 g sfp vlakno Optički primopredajnik modul

Function

1270nm ~ 1610nm CWDM/DWDM SFP primopredajnik 1,25 g sfp vlakno Optički primopredajnik modul

Ključa uz

  1. Hot-pluggable SFP trag Dupleks LC

  2. Brzina podataka od 1.25Gbps operacija

  3. 18-valna Duljina CWDM DFB LD odašiljača iz

  4. 1270nm da 1610nm, s korak 20nm

  5. U skladu sa SFP MSP-a i SFF-8472

  6. Kompatibilan sa SONET OC-24-LR-1

  7. Jedan + 3.3v moć<>

  8. Slučaju radna temperatura

  9. Standardno: 0° C do + 70 ° C

  10. Proširena:-20 ° C do + 85 ° C

  11. Industrijske:-40 ° C do + 85 ° C

 

Aplikacija:

  1. Metro/pristupnih mreža

  2. 1.25 Gb/s Ethernet 1000Base-LX

  3. 2 × fiber Channel

  4. CWDM mreže

 


Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača 1270nm ~ 1610nm cwdm/dwdm sfp primopredajnik 1,25 g sfp vlakno Optički primopredajnik modul za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi slobodan kupiti jeftini proizvodi izrađeni u Kini iz naše tvornice.
Hot Tags: 1270nm ~ 1610nm cwdm/dwdm sfp primopredajnik 1,25 g sfp vlakno Optički primopredajnik modul proizvođača, tvornica, napravljen u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Kontaktiraj nas
SOPO optičke komunikacije Co

Adresa: JinDiDa industrija zona, Langkou industrija Pak, Dalang ulica, Longhua novi District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optičke komunikacije Co
foottop