100G, 200 G HZ DWDM dodati kap modul Multipleksor SFP Lrm opreme

100G, 200 G HZ DWDM dodati kap modul Multipleksor SFP Lrm opreme

Opis 100GHz 200GHz DWDM Optički All-Drop Multipleksor koristi tanki film premaza tehnologije i dizajna

Function


Opis
100GHz 200GHz DWDM Optički All-Drop Multipleksor koristi tanke filmske tehnologije premazom i vlasnička dizajn sobe toka metala vezivanja mikro optika pakiranje postići Optički dodati ili ispustiti na ITU valne Duljine. Ona pruža ITU kanal centar valne niske gušenje, izolacija visoke kanal, širok prolaz bend, niskotemperaturna osjetljivost i epoksi besplatno Optički put. Nego može biti upotrijebljen za dodavanje valna Duljina/kap u sustav telekomunikacijskih mreža.
Značajke
• Niska gušenje
• Širok prolaz bend
• Izolacija visoke kanal
• Visoka stabilnost i pouzdanost
• Epoksi-slobodan na Optički put
Aplikacija
• Dodavanje/Strminom
• DWDM mreže
• Valna Duljina usmjeravanje
• Vlakna Optičko pojačalo
• CATV optičkog sustava

Osnovne Značajke:

Parametar

MUX/DEMUX

Kanal valna Duljina (nm)

ITU rešetke

Centar valna Duljina točnost (nm)

±0.5

±0.1

Razmak između kanala (nm)

100

200

Kanal Passband (@-0.5dB propusnost (nm)

andgt; 0,22

andgt; 0,5

Prolaz kanala gušenje (dB)

≤1.0

≤0.9

Odraz kanal gušenje (dB)

≤0.6

≤0.6

Povratni kanal (dB)

andlt; 0,3

Izolacija (dB)

Susjedna

andgt; 30

Sobe susjedne

andgt; 40

Inertion gubitak Temperature osjetljivost (dB/℃)

andlt; 0,005

Valna Duljina temperatura prebacuje (nm/℃)

andlt; 0,002

Polarizacije ovisi gubitak (dB)

andlt; 0,1

Polarizacija način disperzije

andlt; 0,1

Usmjerenost (dB)

andgt; 50

Povratno gušenje (dB)

andgt; 45

Rukovanje Maksimalna snaga (mW)

500

Opterating temperatura (℃)

-10~+75

Temperatura skladištenja (℃)

-40~85

Paket dimenzije (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um Loose tube)

Specifikacije se mogu promijeniti bez najave.

Iznad specifikacije su za uređaj bez konektora.

Informacije o naručivanju

DWDM

X

XX

X

X

XX

ITU

Prolaz kanala

Vlakna tipa

Dužine vlakna

In/Out priključak

1 = 100 G
2 = 200 G

01 = Ch01
02 = Ch02
……
60 = Ch60

1 = gola vlakna
2 = 900um labav cijev

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = ništa
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

PDF
100G, 200 G DWDM Optički Dodaj ispuštanja Multiplexer(1x2)

Utjecati na veliko iskustvo i stručnost, SOPO je poznat kao jedan od najvećih proizvođača od 100 g, 200 g hz dwdm dodati kap modul multipleksor sfp lrm opreme za svoje visoke kvalitete i niske cijene proizvoda i usluga. Molim te budi slobodan kupiti jeftini proizvodi izrađeni u Kini iz naše tvornice.

Hot Tags: 100g, 200g hz DWDM dodati ispusti modul multipleksor SFP lrm proizvođača opreme, tvornica, proizveden u Kini, kvaliteta, niska cijena, jeftini
Srodni proizvodi
Kontaktiraj nas
SOPO optičke komunikacije Co

Adresa: JinDiDa industrija zona, Langkou industrija Pak, Dalang ulica, Longhua novi District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optičke komunikacije Co
foottop