SOPO Optical Communication Co., Ltd. osnovana je 2009. godine kao jedan od najvećih proizvođača i dobavljača komponenti i opreme pasivnih optičkih vlakana. Sa bogatim iskustvima u projektovanju i proizvodnji optičkih pasivnih komponenti i opreme, sa sistemom kontrole kvaliteta, naprednom opremom za proizvodnju i visoko kvalifikovanim radnicima, stvorili smo dobre odnose sa puno poznate kompanije komunikacije. Nudimo širok spektar proizvoda uključujući Optički izolator, Isolator Core, Collimator, WDM serije, optički prekidač, optički cirkulator i tako dalje. Osim standardnih delova, možemo ponuditi i prilagođene dijelove prema specifikaciji kupca.

Centar za novosti

newscenter CWDM SFP prijemnik Modul 1270nm-1610n...

CWDM SFP prijemnik modul 1270nm-1610nm talasna dužina, SMF vlakna, LC konektor, do 100km

Komunikacije

Kontaktiraj nas
SOPO optičke komunikacije Co

Adresa: JinDiDa industrija zona, Langkou industrija Pak, Dalang ulica, Longhua novi District, Shenzhen, Kina

Telefon: +86-755-23124132

Faks: 86-755-23774378

E-pošte: 18818523155@163.com

SOPO optičke komunikacije Co
foottop